Een voorleesverhaal van ViaViela!
Ik help je wel
Het ViaViela Voorleesverhaal gaat over Juul en haar mama tijdens een gewone dag. Een dag met eten, spelen en aan het eind lekker ingestopt worden met een extra dikke knuffel en kus. Gewoon…..of juist bijzonder? Geniet samen met je opvangkinderen van dit gewoonweg bijzondere verhaal wat ViaViela samen met Lot’s Foundation heeft gemaakt.
Wat heb je nodig?
- Een klein ontbijtje voor ieder opvangkind (op scholen is dit vaak een broodje en drinken)
- Het ViaViela Voorleesverhaal
- Voorleesinstructies
Als je zeker wilt weten dat het ontbijtje wordt opgegeten, is het handig om de ouders te laten weten dat je opvangkinderen die ochtend bij jou mogen komen eten.
Samen maken we er woensdag een leuke, interactieve en vooral gezellige ochtend van!
Deel je voorleeservaring met ons
Wij zijn natuurlijk erg benieuwd naar jouw voorleeservaring met dit verhaal. Deel je leukste voorleesfoto’s met ons via Facebook of Twitter en nog belangrijker; deel dit voorleesverhaal met iedereen die je kent. Help mee om voorlezen de aandacht te geven die het verdient!
Download hier het ViaViela Voorleesverhaal met de bijbehorende voorleesinstructies.
Veel voorleesplezier!