Contact
Gastouderbureau ViaViela
Martinus Nijhofflaan 78
4481 DL Kloetinge
06-47049572
goes@viaviela.nl
Facebook
Twitter
Of stel je vraag via het contactformulier.

Esther Vlieland
Mijn naam is Esther Vlieland, contactpersoon van ViaViela in de regio Goes, Schouwen-Duiveland en Kapelle.. Samen met mijn man Sander verzorg ik kinderopvang via gastouders in Zeeland. Bij gastouderopvang kiezen ouders voor persoonlijke, kleinschalige opvang door een gastouder die bij hun opvangbehoefte past. Onze website helpt hierbij.
Je betaalt voor de uren die je afspreekt
Een andere reden waarom ouders gebruik maken van gastouderopvang is omdat het een zeer flexibele vorm van opvang is. Niet alleen voor wat betreft het halen en brengen van je kindje, ook financieel gezien. Je betaalt immers alleen voor de uren die je afspreekt.
We brengen ouders en gastouders bij elkaar
Ouders en gastouders met elkaar verbinden, begeleiden en ondersteunen op het gebied van gastouderopvang, op een persoonlijke manier en via een vaste contactpersoon. Dat is de kracht van gastouderbureau ViaViela in de regio Goes, Schouwen-Duiveland en Kapelle.
Meer weten?
Wil je meer weten over gastouderopvang? Wij informeren je er graag over!
Groeten,
Esther